Coaching personalny

Skuteczny i trwały rozwój osobisty, to nie tylko realizowanie celów, wizji, określanie planów i działanie. To przede wszystkim odkrywanie i realizowanie celów, które wynikają z Twoich najgłębszych warstw tego kim naprawdę jesteś.

1440 minut trwa jedna doba i każdy z Nas ma tyle samo czasu na jej zagospodarowanie.

Dlaczego zatem jedni potrafią wykorzystać każdą sekundę a inni budzą się po kilku latach w tej samej pozycji ze świadomością straty i zmarnowanego czasu?

Każdy z nas ma plan, cele i marzenia, ale tylko 1% potrafi je realizować w pełni i konsekwentnie dążyć do celu.

Coaching Personalny to nie psychoterapia, a raczej instrukcja obsługi, w jaki sposób krok po kroku osiągać to co dla Ciebie najważniejsze. To odpowiedź na pytanie kim jesteś, jakie są Twoje pragnienia oraz w jaki sposób już nigdy nie przekładać czegokolwiek na później.

Bez względu na to, ile czasu masz przed sobą, masz przed sobą wszystko. Inwestycja w swój rozwój, która przybliży Cię do Twojego sukcesu, pozwoli zrealizować plany oraz wyposaży w narzędzia, dzięki którym już nic nie będzie niemożliwe to najlepsze co możesz dla siebie zrobić.

Moje doświadczenie to ponad 3000 godzin szkoleniowych, 192 osoby, które zrealizowały swoje plany i odmieniły życie. Jestem certyfikowanym międzynarodowym Coachem ICF/ACC z ponad 10-letnią praktyką.

Jeśli i dla Ciebie ważne jest, aby tym razem zacząć w pełni profesjonalnie z doskonałym planem i pod opieką mentora, który będzie z Tobą na każdym kroku tej ciekawej wędrówki zapraszam do współpracy. Umów się na bezpłatną konsultację i przekonaj co możesz osiągnąć dzięki coachingowi, który zaprojektowany zostanie specjalnie dla Ciebie.

Zapraszam na konsultacje, w której określimy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz wspólnie zaplanujemy podróż.