Projekty Indywidualne

Doświadczenie poparte udokumentowanymi sukcesami to najlepsze referencje. Zrealizowaliśmy ponad 198 indywidualnych projektów dla branży farmaceutycznej, logistycznej, medycznej oraz technologicznej. Współpracowaliśmy także z międzynarodowymi i krajowymi sieciami spożywczymi i kosmetycznymi projektując i realizując każdy etap, od szkicu do finalnego ukończenia zadania.

"Zaprojektujemy dla Ciebie każdy pomysł, aby stał się celem z datą realizacji"

Doświadczenie pozwala nam korzystać z wieloobszarowej wiedzy i z determinacją realizować cele bez względu na ich wielkość i poziom zaawansowania.

Doświadczenie w realizacji projektów zarówno w skali makro jak i mikro to element, który wyróżnia Nas spośród konkurencji. Łączymy kompetencje analityczne oraz organizacyjne, aby w jak najbardziej skuteczny sposób realizować nawet najbardziej złożone zlecenia.

Mamy w swoich sukcesach ponad 18 kampanii PR które na liczbach pokazały nasz wkład w rozwój kontrahenta. Twarde mierzalne dane to najlepsze referencje.

Wprowadziliśmy ponad 185 indeksów na rynku polskim tworząc nowe struktury sprzedaży i analizy marketingowej.

Jesteśmy po 4 procesach wdrożeniowych 4 dniowego tygodnia pracy który jako nowy trend jest jednocześnie składową optymalizacji biznesowej oraz złożonym wyzwaniem na każdym etapie zarządzania.

Zrealizowaliśmy ponad 16 rekrutacji najbardziej wymagających stanowisk managerskich w Polsce.

Zapraszamy do współpracy i bezpłatnej konsultacji.